• Jazykové kurzy
 • Studium na vysoké škole
 • Studium na střední škole
 • Erasmus+
 • Kontakty
 • O nás
 • Blog
 • Aktuality

  S brexitem končí i Erasmus+ pro Velkou Británii

  Brexit a programy mezinárodního vzdělávání Velká Británie opouští s odchodem z Evropské unie i program Erasmus+ a Evropský sbor solidarity. Dohoda o obchodu a spolupráci, kterou s EU uzavřela, účast v těchto unijních programech nepokrývá. Okamžité ukončení výjezdů do Velké Británie to však neznamená.

  Skvělé kurzy angličtiny na Maltě a 10 lekcí konverzace týdně zdarma

  Jazyková škola Gateway School of English opět zahájila již v červenci výuku angličtiny nejen online, ale i přímo na místě v učebnách školy. Samozřejmě vše pod dohledem a s využitím všech možností pro bezpečí studentů.  Otevřely se kurzy nejen obecné angličtiny standard, ale i specializované programy s možností přípravy na zkoušky IELTS, kurzy obchodní angličtiny i kurzy pro učitele.
  • Od 5. října 2020 do 26.března 2021 obdrží studenti, kteří studují 20 lekcí týdně ještě 10 konverzačních lekcí Ceny začínají na 75 Eur (asi 2000,- Kč) za týden 30 lekcí týdně.
  • Dopolední dlouhodobé kurzy již nebudou za příplatek.
  • Ubytování v studentské rezidenci bude s 10% slevou v termínu od 2. října 2020 do 28. března 2021.
  • Kurzy pro dospělé budou za příplatek pouze v období mezi 2. červencem a 29. srpnem 2021.
  • Ubytování pro studenty lze nabídnout i v krásných lokalitách u moře v hotelu Topaz v St. Paul´s Bay v blízkosti moře nebo v Beach garden v St. George´s Bay.
  Další výhody této školy:
  • Rezidenční ubytování pro studenty se nachází těsně vedle budovy školy i s možností zajištění snídaní.
  • Pro všechny studenty škola organizuje bohatý sportovní i kulturní program s výlety a exkurzemi.
  • Pro pedagogické pracovníky GSE zajistí škola pracovní stáže nebo stínování na maltských školách v rámci projektů Erasmus či Pól růstu apod.
  • Školní skupiny mohou nejen ve škole studovat, ale seznámit se i s prostředím různých maltských institucí a odborných center.
  • GSE nabízí i kurzy pro děti 4 – 10 let nebo kurzy angličtiny pro rodiče s dětmi.
  • Kulturní a poznávací pobyty pro starší studenty se pořádají 4x ročně v kombinaci se zajímavými akcemi, např. karneval a další slavnosti na Maltě, velikonoční nebo vánoční pobyty, Notte Bianca se svícemi apod.
     

  Němčina a hudba ve Vídni

  Jazyková škola ve Vídni nabízí kurz němčiny s možností hudebních lekcí na Vídeňské konzervatoři.
  )   Přejít na celý článek

  Golf a angličtina u moře

  Zahrajte si golf na skvělém anglickém hřišti a naučte se přitom komunikovat v angličtině. Zajímavá nabídka doprovodu na golf i péče zkušeného golfisty a majitele jazykové školy v oblasti Kent.
  )   Přejít na celý článek

  Výsledky referenda zatím nic nemění!

  Ptáte-li se, co se bude dít poté, co výsledky nedávného referenda ve Velké Británii poukázaly na budoucí odtržení Británie od EU, můžeme Vám s klidem říci, že se zatím nic vážného nemění! Právě naopak je nyní lepší příležitost pro návštěvu Anglie než kdy předtím! Kurz libry jde výrazně dolů, a tak si můžete dopřát jazykové kurzy na Britských ostrovech ještě levněji!
  )   Přejít na celý článek

  Angličtina pro mládež 13 - 17 let na Maltě

  Krásný jazykový pobyt pro mládež s ubytováním ve ****hotelu, s kurzem angličtiny i kompletním programem za 35 600,- Kč na 2 týdny. Využijte zajímavé nabídky Anglické jazykové akademie.
  )   Přejít na celý článek

  Studujte ve Skotsku za výhodné ceny!

  Velmi kvalitní jazyková škola ve Skotsku nabízí kurzy angličtiny ve městech Glasgow a Edinburgh. V nabídce je například 20 lekcí angličtiny týdně za 4 145 Kč  nebo 30 lekcí týdně již od 6 561 Kč. Jazyková škola s několika certifikacemi od britských vzdělávacích institucí nabízí také letní jazykové kempy pro děti a mládež nebo specializované kurzy angličtiny (medicínská terminologie, kurzy pro zdravotní sestry, pracovní stáže nebo angličtina pro starší studenty 50+). Pro více informací prosím navštivte naši webovou stránku. Nedávno nás v Praze navštívil i prezident jazykových škol ve Skotsku. fa7a6cfe-4800-4b5b-a142-490c0ec45737
  )   Přejít na celý článek

  Jazykové kurzy v Paříži se slevou na registrační poplatky

  Studujte v létě francouzštinu na mezinárodní jazykové škole LSI ve Francii. Pokud objednáte kurz do konce června, škola neúčtuje registrační poplatky.
  )   Přejít na celý článek

  Bezpečný jazykový pobyt s angličtinou, golfem či tenisem v ČR

  Obáváte se poslat syna nebo dceru ve věku 10 - 16 let do zahraničí ? Doporučujeme luxusní jazykový pobyt v prostředí prestižní anglické mezinárodní školy v Karlových Varech. Více na našich stránkách: https://interstudytours.com/kurz/ceska-republika-i-karlovy-vary-i-letni-kemp-na-mezinarodni-skole/.  
  )   Přejít na celý článek

  Skvělá cena ubytování na ostrově Gozo

  Jazykový škola na Maltě nabízí při realizaci 2týdenního programu angličtiny do poloviny června sníženou cenu ubytování v rezidenci : ve dvoulůžkovém pokoji 1980,-Kč za týden a v jednolůžkovém pokoji 2680,- Kč za týden.
  )   Přejít na celý článek

  Angličtina v Bournemouth u moře s 20% slevou

  Renomovaná jazyková škola u moře nabízí slevu z jazykových kurzů obecné i odborné angličtiny při přihlášení do 26.dubna 2016.
  )   Přejít na celý článek

  Mládež na univerzitě v Kalifornii

  Jazyková akademie v LA nabízí slevu na letní juniorský pobyt s kurzem angličtiny a zajímavým programem na Státní univerzitě v Kalifornii.
  )   Přejít na celý článek

  Angličtina v Londýně 2 za cenu 1

  Jazyková škola v Londýně nabízí v termínu do 10. května 2016 kurzy angličtiny se slevou např. dva týdny za cenu jednoho, dále i 50% slevy z registračních poplatků a skvělé ubytování v apartmánech pro rodiče s dětmi.
  )   Přejít na celý článek

  Sleva 50 % na jazykové kurzy angličtiny

  Máme pro Vás jedinečnou nabídku jazykových kurzů angličtiny se slevou 50 % v jazykové škole Club Class v Londýně. Vycestujte za studiem angličtiny dvakrát levněji! Akce platí pro registrace do 10. května 2016! Více informací o kurzech naleznete na našem webu: https://interstudytours.com/kurz/anglie-i-londyn-i-anglictina-za-nizke-ceny/.
  )   Přejít na celý článek

  Přednáška kanadské jazykové školy ILAC

  Dne 9. března 2016 jsme se zúčastnili přednášky výborné kanadské jazykové školy ILAC, kde máme slovenského zástupce. Dozvěděli jsme se o novinkách a nabízených studijních programech a obdrželi jsme certifikát o účasti. 20160309_131023 20160309_144917 Pokud byste měli o studium v Kanadě zájem, podívejte se na naše webové stránky pracovně-studijního programu Service Excellence: https://interstudytours.com/kurz/school-of-service-excellence/ Tento program umožňující získávat pracovní zkušenosti v oboru pohostinství a služeb je velmi oblíbeným programem především mezi Slováky!
  )   Přejít na celý článek

  Letní pobyt se španělštinou u moře

  Jazyková škola ve Valencii pořádá opět skvělé letní pobyty all inclusive pro mládež 14-17 let, česky mluvící zástupce školy v místě i webové stránky školy v češtině.
  )   Přejít na celý článek

  Akademické léto v Londýně nebo Bristolu pro mládež i dospělé

  Exkluzivní studijní programy s možností přípravy k dalšímu studiu na univerzitě v oboru design, umění, biologie,  chemie, IT, matematika, fyzika, historie, psychologie, politické vědy.  Jedinečné kurzy prezentace, psaní esejí a mnoho dalších, nyní za sníženou cenu.
  )   Přejít na celý článek

  Kurzy francouzštiny nebo angličtiny na Francouzské Riviéře za nižší cenu.

  Atraktivní nabídka studijního pobytu v oblasti Cannes nebo Nice pro mládež i dospělé nyní se slevou. Pojedťe se učit i anglicky s učiteli - rodilými mluvčími !  
  )   Přejít na celý článek

  První španělský Bootcamp na Kanárských ostrovech

  Jazyková škola na ostrově Tenerife nabízí nový zajímavý program Bootcamp: 8 týdenní pobyt ve vile pro 10 účastníků, superintenzivní španělština 24 hodin denně !
  )   Přejít na celý článek

  Exkluzivní anglický camp v ČR

  Prvotřídní anglická škola v Karlových Varech pořádá opět pro děti a mládež jazykové tábory s tenisem, golfem nebo filmem. Při přihlášce do konce března máte 10% slevu.
  )   Přejít na celý článek