• Jazykové kurzy
 • Studium na vysoké škole
 • Studium na střední škole
 • Erasmus+
 • Kontakty
 • O nás
 • Blog
 • Let's study

  Vzdělávání v zahraničí s 20-letou zkušeností.

  Jazykové kurzy a pobyty

  Soustředíme se na angličtinu, němčinu a španělštinu. Spolupracujeme s mnoha jazykovými školami a nabízíme jazykové pobyty v Evropy i za mořem. Více informací

  Už víte jaký cizí jazyk?

  S námi je studium v zahraničí jednoduché
  Osobní přístup

  Poradíme s výběrem a ušijeme pro vás na míru

  Jednoduché

  Vše zarezervujeme a vykomunikujeme

  Jistota

  Po celou dobu pobytu se na nás můžete obrátit

  Jak vám pomůžeme?
  Poradíme s výběrem a ušijeme pro vás na míru
  Vše zarezervujeme a vykomunikujeme
  Po celou dobu pobytu se na náš můžete obrátit

  Více informací
  Jazykové kurzy a pobyty

  Jazykový kurz nebo jazykový pobyt v zahraničí je nejlepší a nejrychlejší cesta k osvojení si cizího jazyka.

  Kurzy jsou pro všechny jazykové úrovně i věkové kategorie zakončené mezinárodním certifikátem. Cizí jazyk se nejlépe učí v přirozeném prostředí dané země a jazykový kurz zaručuje jak zlepšení, tak i motivaci a efektivitu ve studiu. Po absolvování získáte certifikát a budete mít možnost nejen získat vyšší příjem za práci doma nebo v zahraničí, ale i zažádat přijetí na některou ze zahraničních univerzit.

  Jazykový pobyt v zahraničí znamená také dobrodružství, poznání nových míst, sestání se ze zajímavými lidmi a navázání nových přátelství.

  Výuka se zahajuje většinou každé pondělí. Studovat lze i jenom jeden týden, ovšem doporučená délka studia je minimálně dva až tři týdny. Je skutečností, že každý týden studia na zahraniční škole Vám přinese znalosti možná jako za rok studia na české jazykové škole.

  Cílem jazykových i studijních programů je pomáhat rozvíjet nejen mezikulturní porozumění a učení, ale i komunikační, sociální a jazykové schopnosti. Studenti se učí během interakcí s příslušníky jiné kultury nebo cestují po zahraničí, jejich zkušenosti jsou autentické a jedinečná. Školy mohou navázat i zahraniční partnerství a rozvíjet schopnosti a dovednosti svých studentů nezbytné pro další studium i pro úspěšný vstup na trh práce.

  Ve většině destinací lze zajistit ubytování v rodinách, v studentských apartmánech a samozřejmě též v dostupných hotelech.

  Ubytování v hostitelských rodinách

  Námi doporučovaná a též jedna z oblíbených je varianta ubytování v hostitelských rodinách. Rodiny jsou školami pečlivě vybírány. Rodiče studenta tak mají klid na duši, že o jejich dítě je dobře postaráno a je v bezpečí. Student se může těšit na Výhody ubytování v hostitelské rodině: - intenzivní anglická zkušenost - každodenní užití angličtiny i mimo výuku - zajištěná strava (hostitelskou rodinou nebo ve škole) - prací služby každý týden - společná nebo samostatná koupelna - přístup k veškerým zařízením a příslušenství školy - non-stop pohotovostní linka Studenti tak mohou poznat skutečnou tvář domácího prostředí, naučit se novým výrazům a procvičit angličtinu i mimo studijní dobu s rodilými mluvčími. Hostitelské rodiny mohou být v podstatě jakéhokoliv druhu. Může se jednat o pracující páry, rodiny s dětmi, ale i seniory. Výhody výběru hostitelské rodiny – Přátelská atmosféra – Zdokonalování jazyka – Ubytování se stravou – Cena

  Ubytování ve studentských apartmánech

  Nabídka studentských apartmánů se liší dle destinace a školy. Pokoje jsou obvykle od jednolůžkových po vícelůžkové. Obvykle se sdílí kuchyň, koupelna a v jižních destinacích jako je Malta je k dispozici i bazén. U některých lze doobjednat polo- nebo plnou penzi. Standardem je též wifi-internet a pračka.

  Ubytování v privátních apartmánech

  Některé školy mají v nabídce i privátní apartmány pro jednotlivce a rodiny.
  K dodání